Ambulansın numarası kaçtı ?

Yarenler ;
 
Ambulansın numarası kaçtı ?

Düştük farkında mısınız ? Dizlerimiz kanadı , üstümüz kirlendi , kan kaybından ölmeden hemen hayata karşı kontr-atağa geçmemiz lazım..
 
Sen Beriki kaç defa daha düşeceksin ? Yakıştırıo musun kendine bu kadar cok düşmeyi ? oğlumuza örnek olucaz daha , şimdi toparlanma zamanı...
 
Öteki ya sen..Huzuru bulmuş , nirvanaya ulaşmış insan , böyle mi örnek olcan bana ? Böyle mi tek başına ayakta ve demir gibi kalmayı öğreticen ? Böyle mi feyz vericen ?
 
Ya ben Birisi...Ben ne diim kendime bilmiyorum ki...
 
Dua etmek , ağlamak , çemkirmek , bağırmak , kavga etmek , içmek , hırs yapmak ve vesaire değil yapmamız gereken.İçimize dönücez, özümüze, birbirimize, işimize, sacımıza , başımıza, tırnağımıza,gerekiyosa bi hobi bulucaz,ona vakit ayırıcaz...Öteki evinde pilav yapıcak , gülerek yicez , gülerken hatta sağa sola püskürtücez ,oğlumuz pilavı yerlere dökecek , ben silicem , Beriki'de hepimize neşeli bi şarkı çalacak pc'den :))
 
Var mısınız ? Hatta bunu yarın gece kutlayalım 3ümüz sarhoş olup yere düşecek kadar ve sonra güçlü olmaya söz verelim ? ( ulaştırma ve sarhoşluktan sonra oluşabilecek hasarlar için ilk yardım servisini sağlama işi benden garanti :))
 
Sizi seviyorum..

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !